Sportoase en 6D slaan de handen in elkaar

In navolging van onze kernmissie om België fitter en gezonder te maken, zet Sportoase een volgende stap, dankzij z’n nieuwe samenwerkingsverband met 6D Sports Nutrition. Beide sterke partners tekenen voor een lange en duurzame samenwerking, waar zowel de bewustmaking rond het nut en de impact van gezonde voeding op ons leven, als ook het beperken van verpakking en transport centraal staan. Zo willen we samen voor een win-winsituatie zorgen voor al onze leden, met de meest kwalitatieve sportvoeding in de meest kwalitatieve sportomgeving én met coaches die niet alleen expert zijn op het vlak van trainingsleer, maar ook in het aanrijken van de juiste voedingstips. Daarnaast zullen er ook workshops voor onze leden voorzien worden, waarin ze zichzelf tot voedingsexpert zullen kunnen omscholen.

Website 6D Sports Nutrition

Image

Gepubliceerd in: Blog

Blijf op de hoogte van alle nieuwtjes en promoties

Schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief! Vul hieronder je e-mailadres in en kies de vestiging waarvan je de nieuwsbrief wenst te ontvangen.

Meer blog artikelen