Werken bij Sportoase
Marketing Coördinator
Bij Sportoase geloven we dat bewegen meer is dan sport. We creëren plekken waar mensen kunnen bewegen, ontspannen, groeien en verbinden. Om onze marketingwerking verder te versterken zoeken we een veelzijdige Marketing Coördinator die creativiteit combineert met commercieel inzicht, een hands-on mentaliteit en een sterke affiniteit met digitale marketing.
Wat doe je als Marketing Coördinator bij Sportoase?
Als Marketing Coördinator zorg jij er mee voor dat Sportoase niet alleen zichtbaar is, maar ook blijft hangen. Je combineert creatieve ideeën met commerciële feeling en weet hoe je mensen bereikt, enthousiast maakt én in actie laat komen.
- Je vertaalt het marketingjaarplan naar lokale acties en campagnes die écht werken
- Je bent het marketing aanspreekpunt voor onze vestgingen en denkt actief mee over commerciële kansen en initiatieven
- Je bedenkt en realiseert online en offline campagnes die sterk relevant zijn voor de lokale vestigingen en ons volledige Sportoase-aanbod in de kijker zetten
- Je creëert content die mensen raakt: van sterke teksten en nieuwsbrieven tot foto’s, video’s, reels en testimonials
- Je gaat op zoek naar verhalen binnen onze Sportoase-community en weet die, in samenwerking met onze vestigingen, op een originele manier tot leven te brengen
- Je ondersteunt evenementen, lokale activaties en sponsorinitiatieven en vertaalt deze naar creatieve marketingacties die voor extra zichtbaarheid en beleving zorgen
- Je bouwt mee aan sterke partnerships én ziet kansen voor nieuwe samenwerkingen
- Je denkt mee over hoe we klanten aantrekken, betrokken houden en opnieuw enthousiast maken
- Je versterkt onze digitale zichtbaarheid via SEO, SEA en andere online marketingkanalen
- Je duikt regelmatig in de cijfers en analyseert resultaten: wat werkt, wat kan beter en waar liggen nog kansen?
Kortom: Je denkt niet alleen in campagnes, maar vooral in mogelijkheden. Een goed idee is leuk. Een idee dat mensen écht in beweging brengt? Nog beter!
Ben jij onze nieuwe Marketing Coördinator?
Je bent creatief, commercieel ingesteld en hebt een flinke dosis goesting. Je ziet kansen waar anderen ze missen, denkt graag een stap verder en weet anderen mee te krijgen in jouw enthousiasme.
- Je behaalde een bachelor- of masterdiploma in marketing, communicatie of bent gelijkwaardig door ervaring
- Je hebt enkele jaren ervaring in een brede marketingfunctie en voelt je thuis in zowel online als offline marketing
- Je hebt een creatieve, scherpe pen en weet hoe je een boodschap vertaalt naar content die blijft hangen
- Je kent je weg in digitale marketing, SEO en SEA en gebruikt cijfers om je acties nog sterker te maken
- Je hebt feeling voor fotografie, video en storytelling. Ervaring hiermee is een sterke troef
- Je bent een echte doener: initiatief nemen, organiseren en zelf de handen uit de mouwen steken is helemaal jouw ding
- Je hebt commerciële feeling, ziet opportuniteiten en krijgt energie van ideeën die ook écht resultaat opleveren
- Je bent sociaal, enthousiast en werkt graag professioneel samen met het management van onze vestigingen, partners, Commercieel Directeur en collega Marketing Coördinator
- Je houdt het overzicht, ook wanneer er tien ideeën en vijf campagnes tegelijk lopen
- Je communiceert vlot en professioneel in het Nederlands
Wat jij wint bij ons… én wat werken bij Sportoase echt uniek maakt:
- Een aantrekkelijk verloningspakket inclusief extralegale voordelen zoals: een firmawagen met laadkaart, ADV-dagen, een hospitalisatieverzekering, groepsverzekering, een smartphone met abonnement, enz…
- Een dynamische werkomgeving waarin elke dag anders is
- Een job waarin je meewerkt aan beleving, verbinding en sportieve impact
- Een extra vakantiedag verdienen door te sporten bij Sportoase en zelf ook actief te blijven
- En vooral: een warme organisatie waar gezondheid, duurzaamheid en teamspirit voorop staan
Over Sportoase
Al 20 jaar brengt Sportoase mensen in beweging. Wat ooit begon als een vernieuwend idee, is uitgegroeid tot dé #PartnerInLife voor meer dan 4.000.000 bezoekers in België. Met een verrassend breed én toegankelijk aanbod maken we sport, ontspanning en een gezond leven leuk en haalbaar voor iedereen.
Met 21 vestigingen doorheen het land – en vanaf 2026 ook in Sint-Niklaas – blijft onze Sportoase-familie groeien. Wij zijn een gezond, succesvol bedrijf voor, door en met gezonde medewerkers. We staan voor een medewerkersbeleid dat een echte WIN is voor iedereen.
Klaar om mee te bouwen aan een vitaler en gelukkiger België? Ontdek onze vacatures en sluit je aan bij de Sportoase-familie!
Jouw toekomstige werkplek
Interesse?
Ben je helemaal overtuigd en wil je jezelf graag kandidaat stellen voor de vacature van Marketing Coördinator ? Solliciteer dan nu snel en makkelijk online.